Dj Andrzej – z Klasą!

Dj na wesele Andrzej WarszawaAndrzej, prowadzi imprezy w sposób pozbawiony typowego, pretensjonalnego charakteru. Będziecie mogli liczyć na pełną wyczucia i klasy, konferansjerkę. Andrzej był przez wiele lat związany z teatrem operowym. Rozumie i szanuje repertuar lat 60 – 80, pasjonuje się muzyką rockową i pop/rockową, lubi grać repertuar taneczny, sprzyjający dobrej zabawie. Dba o ciągłość muzyczną imprezy, proponując w trakcie posiłków dużo muzyki filmowej z jego ulubionym Pulp Fiction i Django. Przerwom, sprzyja także muzyka swing jazzowa na którą powinniście się dać namówić.

Przez dwa lata był elektro/akustykiem, co ułatwia mu dostrojenie się do trudnych pod względem akustycznym, sal i lokali w których odbywają się wydarzenia muzyczne. Sprawnie porusza się w repertuarze trzech muzycznych pokoleń, unikając muzyki biesiadnej i disco polo, która to jest proponowana głównie na zamówienie i przy aprobacie Zamawiającego.

Więcej informacji dotyczących propozycji Dj Andrzej na wesele Warszawa – znajdziesz na stronie orkiestron.pl – Dj na wesele Warszawa. Zapraszamy

Informacje :

Wiek : 38 lat
Język : Polski
Prowadzenie imprezy : Tak
Sprzęt nagłaśniający : Tak
Oświetlenie : Tak
Dojazd : Polska
Repertuar : Ponad 11 000 utworów


Oprócz standardowych części stałych przyjęć weselnych takich jak przywitanie Gości, życzenia, Andrzej zadba o komunikację z uczestnikami imprezy i zorganizuje krótkie i przyjazne oczepiny, które będą nawiązaniem do tradycji weselnej, bez zbędnego skrępowania i weselnej rutyny. Oczywiście nie jest to punkt obowiązkowy i jak inne, wymaga omówienia.

Pełny profil z większą ilością informacji dotyczących Andrzeja, znajdziesz na Orkiestron.pl/dj-andrzej/ – Dj na wesele

Spotkaj się z Andrzejem, ustal szczegóły i baw się – w dobrym tonie!

Kontakt :
Szybki telefon : +48 508 084 082
email : admin@orkiestron.pl
lub formularz z lewej

Korzystaliście z naszych usług?
Prosimy o ocenę i opinię!

Dj Andrzej – z Klasą! 4.95/5 (99.02%) 41 głosów

Jeden komentarz

  1. Małgosia i Tomasz
    14 sierpnia 2015
    Odpowiedz

    Bardzo fajna oferta. Nareszcie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *