Jazzy + Dj | Na Wesele Warszawa

Zespół Jazzowy na Wesele WarszawaJazzy + Dj, idealnie wpisuje się w charakter naszej działalności. Jest propozycją łączącą elegancję i wyrafinowane brzmienie zespołu z usługą Dj’a, która jest na tyle uniwersalna, że równoważy spokojne wybrzmienie zespołu.

Jazzy + Dj, nadaje się idealnie na przyjęcia weselne z klasą – ale przy okazji wesele nie pozbawione dynamiki i dobrej zabawy. Jazzy zwykle towarzyszy początkowi przyjęcia weselnego, tworząc atmosferę sprzyjająca rozmowom i posiłkom. Podkreśla wyjątkowość Wydarzenia, ciepłym brzmieniem muzyki w wyjątkowej aranżacji na puzon, piano oraz matowy wokal Magdy.

Więcej informacji o propozycji, znajdziesz na stronie zespół jazzowy na nowoczesne wesele

W miarę upływu czasu, zespół ustępuje Dj’owi, który sprzyja tanecznej części przyjęcia weselnego. W ten sposób mamy pełną równowagę pomiędzy szykowną elegancją i dobrą zabawą. Jazzy gra przez około 4 – 5 godzin licząc od rozpoczęcia przyjęcia. Po tym czasie, uczestnikom zabawy, towarzyszy Dj, aż do jej zakończenia.

Polecamy Wam tę propozycję jako elegancką, uniwersalną i przy okazji w pełni akceptowalną finansowo przez Klientów. Bawcie się w dobrym tonie!


  • Skład :

Magda – śpiew
Adam – puzon
Marcin – piano

Dj – Dowolny w miarę dostępności terminu


Kontakt :
Szybki telefon : +48 508 084 082
email : admin@orkiestron.pl
lub formularz z lewej


 

Wynajmowaliście propozycję Jazzy + Dj?
Oceńcie ją!

Jazzy + Dj | Na Wesele Warszawa 4.96/5 (99.26%) 27 głosów

Jeden komentarz

  1. Danka i Marcin
    10 sierpnia 2015
    Odpowiedz

    Ślą wyrazy uznania i gorące podziękowania dla całej ekipy, która zachwyciła gości na naszym weselu Dana i Marcin z Wawy. Będziemy bookować na rocznicę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *